350 TL ve ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Bal Gurmesi Nedir?

Bal Gurmesi, lezzet düşkünlerinin keşfini bekleyen , Türkiye'nin dört bir köşesinden bin bir çeşit çiçeğe ait aynı zamanda tek tip çiçeğe özgü Anavarza Bal monofloral lezzetlerini sadece bir tıkla sizlerle buluşturan e-ticaret sitesidir.

Balgurmesi'nde neler bulabilirim?

Bal Gurmesi'nde, Klasik - Gurme - Sağlık - Lisanslı Ürünler - Ev Dışı Tüketim - Armağan kategorilerinde, Anavarza Bal markasına ait tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürünler nerede hazırlanmaktadır?

Anavarza Bal markamıza ait ürünler, Adana'nın Kozan ilçesinde yer alan ve bugün yaklaşık 13.200 metrekareye ulaşan Anavarza Bal tesisinde kavanozlanmaktadır. Son teknoloji analiz laboratuvarlarında analizi yapılan ve Türkiye'nin dört bir yanından toplanan lezzetli balları özenle paketlemektedir.

Bal Gurmesi'nde yer alan ürünler için kalite ve güvenlik sertifikalarınız var mı?

Anavarza Bal'ı sektörün öncüsü bir marka haline getiren, tüm ürünlerinde lezzetli, kaliteli ve güvenli balı tüketicileri ile buluşturmasıdır. Seçkin gıda markalarına verilen "BRC Global Standart - Grand: A" gibi sertifikalar bu titiz çalışmaların bir getirisidir. Tüm ürünler laboratuvar kontrolünde ISO 22000 ve BRC sertifikasyonuna sahip tesislerimizde üretilmektedir.

Anavarza Bal ürünlerinde GLUTEN var mı?

T.C Yeditepe Üniversitesi AR-GE ve Analiz Merkez Laboratuvarları YÜ-AGAM tarafından, GLUTEN intoleransı olan bireylere uygun gıdalar tebliği esas alınarak yapılan değerlendirmelerde, tüm ürünlerimizde GLUTEN tayini tespit edilememiştir.

Analiz raporlarına nereden ulaşabiliriz?

Analiz raporlarına, aldığınız ürünün arkasında yazan parti numarası ile anavarzabal.com "Bal Analizi" sekmesine tıklayarak sizlerde kolaca ulaşabilirsiniz?

Monofloral Bal nedir?

Monofloral bal; bal arılarının ağırlıklı olarak tek bir çiçeğin nektarından elde ettikleri farklı tat, koku ve dokuya sahip ulaşılması zor bir lezzettir. Monofloral balların lezzet spektrumu acıdan, tatlıya ve koyudan, berraklığa kadar değişim göstermektedir. Tamamen karakteristik yapıya sahip monofloral ballara Gurme kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Klasik ballar ile Monofloral Balların farkı nedir?

Klasik ballar; bal arılarının, Türkiye'nin dört bir köşesinde ki muhteşem doğadan ve binbir çiçek nektarından topladıkları lezzetlerdir. Monofloral ballar ise tek bir çiçeğin nektarından elde edilmektedir. Klasik ballar genel olarak Çiçek ve Çam balları olarak ikiye ayrılmaktadır. Çiçek ve Çam balları renk, tat ve koku olarak farklılık göstermektedir. Klasik Çiçek ve Çam Balı lezzetlerimize KLASİK kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Krem Bal nedir?

Eşsiz lezzetler arayan lezzet kaşifleri için Türkiye' de ilk kez Anavarza tarafından üretilen Anavarza Krem Bal; Türkiye'nin yüksek yaylalarında doğal olarak yetişen çiçeklerden elde edilen süzme balların, kontrollü koşullarda krem haline getirilmesiyle hazırlanmış %100 doğal baldır.

Ev Dışı Tüketim (Kova, Teneke) ürünleriniz ile Kavanoz ürünler arasında fark var mıdır?

Ev Dışı Tüketim ürünleri bildiğiniz Anavarza Bal lezzetlerini daha fazla tatmanız ve daha uygun fiyatlandırma seçeneği ile tercih edebileceğiniz kiloluk ürünlerdir. Kavanoz ürünlerden tek farkı belirli ürünlerin 4 kg, 5 kg, 10 kg ve 20kg olarak tercih edilebilmesidir. Diğer kavanoz ürünlerden tat, kıvam ve lezzet açısından arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.

Sitenize nasıl ÜYE olabilirim?

Sitemize üye olmak oldukça kolay bir işlemdir. Üye ol linkine tıklayarak ve birkaç ufak bilgiyi doldurarak kolayca üye olabilirsiniz. Ayrıca; Facebook, Twitter ve Google kullanıcısıysanız sisteme kolayca erişebilmektesiniz.

Şifremi unuttum ne yapabilirim?

Balgurmesi.com'a daha önce girdiğiniz şifrenizi hatırlamıyorsanız, ÜYE GİRİŞİ sayfasında kullanıcı adı ve şifre bölümünün hemen altındaki "şifremi unuttum" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi ilgili alana yazarak, yeni şifre belirlemeniz için kullanacağınız linki e-posta adresinize hemen göndereceğiz.

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Balgurmesi.com'da seçtiğiniz Anavarza bal lezzetlerinin, üye olmadan da siparişini kolayca verebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Bal Gurmesi'nden, Kredi Kartı, BKM Express, Havale, Kapıda Ödeme Nakit, Kapıda Ödeme Kredi kartı seçenekleri ile kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Bal Gurmesi olarak hafta içi saat 17.00'a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün Yurt İçi kargo firmasına teslim ediyoruz. Kampanya günlerinde yaşanan yoğunluktan ötürü bazen gecikmeler yaşanabilmektedir.

Hangi Kargo Firması ile çalışıyorsunuz?

Bal Gurmesi'nde verilen siparişleriniz özenle paketlenerek YURT İÇİ kargo'ya teslim edilmektedir. Şu an için YURT İÇİ kargo dışında farklı kanallar ile gönderim yapılmamaktadır.

Taşıma esnasında ürünler hasar alabilir, bunun için ne yapıyorsunuz?

Bal Gurmesi'nden siparişini verdiğiniz Anavarza Bal lezzetlerinin ne kadar değerli ve doğanın mucizevi bir armağanı olduğunun farkındayız. Her bir ürünü tek tek özenle paketleyerek bölmeli özel taşıma kolisinde sizlere ulaştırıyoruz. Bir istisna ile karşılaşırsak bunun için kargo yetkilisine bir tutanak tutturmanız yeterli oluyor. Bu şekilde aynı ürünü size tekrar gönderebiliyoruz.

Aldığım bir ürünü iade edebilir miyim?

Bal Gurmesi'nde fatura tarihini takip eden 7(yedi) gün içerisinde üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları söz konusu olmadığı ve tarafımızca tespit edilemediği taktirde, aldığınız ürünü iade edebilirsiniz.

Kargo Ücreti ne kadar ?

Kargo ücreti siparişini vermek istediğiniz tüm ürünlerde 50,00 TL'dir. Balgurmesi.com'da 350 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz eğer kapıda ödeme seçtiyseniz sadece +50,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli eklenmektedir.

 

Kargo ödemeleri siparişten ayrı mı ödenir?

Hayır, alışverişinizi balgurmesi.com üzerinden gerçekleştirirken sipariş özeti kısmında kargo bedelini ödeme tutarına yansımış bir şekilde görebilirsiniz.Ayrıca kargo ücreti ödemezsiniz. Bütün tutarlar faturanıza yansıtılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğinde de aynı şey geçerlidir, toplam tutarı ödeyerek siparişinizi kapıda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz.

Haftasonu ve tatil günlerinde Bal Gurmesi'nden sipariş verebilir miyim?

Evet, hafta sonu ve tatil günleri dahil 7/24 sipariş verebilirsiniz. 

Çalışma saatleriniz nelerdir?

Pazartesi'den Cuma gününe kadar haftanın beş iş günü; saat 08.00 ile 18.00 saatlerinde çalışmaktayız.

Balgurmesi.com 'dan bir yetkiliye her zaman ulaşabilir miyim?

Evet, Hafta içi 08.00 - 18.00 arasında 0850 305 85 67 irtibat numarasından veya info@balgurmesi.com'a mail atarak veya Balgurmesi.com / İletişim bölümünde yer alan iletişim  formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, whatsapp numaramızdan 7/24  istediğiniz zaman bilgi alabilir veya sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4