350 TL ve ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Hakkımızda

1979 yılında Süleyman Sezen tarafından kurulan Sezen Gıda, bölgenin kalkınmasında önemli rol oynayan Anavarza bal markası ile bal sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı başarmıştır.

Anavarza ismini Adana Kozan'ın sembolü olan Anavarza Antik Kenti'nden almaktadır. Üretim tesisi Türkiye'nin en çok bal üreten ilçesi Adana - Kozan'da yer almaktadır.

Aralıksız yapılan AR-GE çalışmaları, üniversite işbirlikleri Anavarza Bal'ı sektörde yeniliklerin öncüsü bir marka haline getirdi. Amerika'da ve Avrupa'da yıllardır tüketilen Krem Bal'ın Türkiye'de üretilmesi bu çalışmaların kıymetli sonuçlarından biridir. Anavarza Bal, üstün lezzete sahip balları kavanozlayıp farklılaşmış ve ulusal bir marka olmayı başarmıştır. Anavarza Bal'ın Kozan'da bulunan üretim tesisi dünyanın ilk 10 tesisi arasına girecek laboratuvar alt yapısına ve üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca TSE, ISO2200 belgelerinin yanı sıra seçkin gıda markalarına verilen "BRC Global Standart - Grand:A" sertifikasyonuna sahiptir.

Anavarza Bal kurulduğu tarihten günümüze, arının büyük sırla, arıcının sonsuz sabrıyla, doğanın insanlığa sunduğu bu büyük armağanı olması gerektiği gibi, hak ettiği değeri vererek tüketicisi ile buluşturuyor. 20 Yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanla, aynı hassasiyet ve titizlikle...

2015 Yılı geldiğinde Anavarza Bal; Türkiye'nin zengin çiçek florasını, tek tip çiçeğin nektarından ve sınırlı sayıda elde edilen ulaşılması zor olan tüm lezzet çeşitliliğini, değerli tüketicileri ile daha zahmetsizce paylaşabilmek için kendi himayesinde online e-ticaret sitesi Balgurmesi.com'u kurdu.  

Balgurmesi.com'da; Anavarza Bal klasik ürünlerin yanı sıra tek tür çiçeğe ait zengin ürün yelpazesinde çeşit çeşit lezzetlerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Anavarza Bal markasını seven, güvenen, kıymet veren ve düzenli olarak sevdikleri ile paylaşan tüm tüketicilerimize teşekkür ediyoruz.

Anavarza Bal; başarılarla dolu bu hikayenin kurucusu olan Süleyman Sezen'in açtığı yoldan, yine kendisinin önderliğinde, Can Sezen'in yönetiminde en iyi bildiği işi yapmaya devam ediyor.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4