150 TL ve ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Arıların Dansı

Yüzyıllardır doğanın dengesini sağlayan arılar, kendilerine özgü bir iletişim yöntemine sahiptir: dans! Bu eşsiz iletişim yöntemi adeta bir sanat gibidir. Arılar bir kaynak bulduklarında, güneşin yönünü hesaplamak istediklerinde, bir tehlikeyle karşılaştı

Devamını Oku

Arıların Eşsiz Ürünleri; Bal, Polen, Arı sütü, Propolis

Arıların bal elde edebilmesi için ömürleri boyunca binlerce çiçeği dolaşması gerekir. Arıların bir kilogram bal toplayabilmesi için yaklaşık 5.5 milyondan fazla çiçeğin nektarını toplaması gerekir.

Devamını Oku

Lavanta Balı Nedir?

Lavanta balı, lavanta hasadının yapıldığı bölgelere yerleştirilen arı kovanlarındaki arıların, lavanta bitkisindeki nektarı toplamalarıyla oluşan hoş kokulu, açık renk bir baldır.

Devamını Oku

Arı Sütü nedir? Arılar, Arı Sütünü Nasıl Elde Eder?

Arılar, doğamızda sürdürebilir bir yaşam için önemleri büyük canlılardır. Kendi içinde çok çeşitlilik gösterirler. Yaklaşık 20 bin civarında çeşidi olduğu tahmin edilmektedir.

Devamını Oku

Bal Çeşitleri Nelerdir?

Ülkemiz, zengin bir bitki örtüsü ve iklime sahiptir. Hangi yöresine gitsek ayrı bir doğal güzellik, ayrı bir iklimle karşılaşma imkânımız yüksektir. Böyle zengin bir iklime sahip yörelerimizden elde edilen balların da hepsi ayrı bir koku ve lezzete sahipt

Devamını Oku
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4